תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

מתקשרות מומלצות

מתקשרות מומלצות ישרות ואמינות:

מתקשרות מומלצות הן מתקשרות  אמינות וישרות המשמשות כ"צינור נקי" להעברת מידע – תקשור נכון ומדויק לאורך זמן.  הם אינן זקוקות לפרטים אישים עליך לקבלת התקשור כי הן משמשות  כמתווכות בין עולם הרוח והנשמה שלך לכל הנשמות בעולם ולאור הגדול הרואה ויודע הכול.

ניתן לשאול כל שאלה בכל תחום בחייך האישיים או הזוגיים. אורן נוטוביץ 1423628342-e1424127531259 מתקשרות מומלצות בלוג תקשור  מתקשרות מומלצות בצפון מתקשרות מומלצות בטלפון מתקשרות מומלצות מתקשרות

דרך תקשור אמיתי אפשר לקבל תשובות מדויקות מאוד. בדרך כלל אנשים שואלים שאלות בתחומים כגון: קשר זוגי, אהבה, פרנסה, בריאות, לימודים, ייעוד בחיים ועוד. 

תקשור של מתקשרות מומלצות :

בעולם הרוח שלנו – בנשמה שלנו הנמצאת בתוכנו ומחוץ לנו והמחוברת לכול הנשמות בעולם יש את כל המידע המדויק על מה שקורה או קרה לנו בחיים ותשובות מדויקות לכל שאלה בחיינו מהמקום בו רואים הכול.  התקשור הוא היכולת לייצור קשר ישיר – תקשורת עם הממד הרוחני הזה ולקבל תשובות מדויקות ביותר לשאלותינו. 

מהו תקשור של מתקשרות מומלצות – מתקשרים מומלצים :

תקשור הוא חוש רוחני הקיים אצל כל אדם. כמו חמשת החושים שנולדנו איתם. ניתן ללמוד לפתח חוש זה. תקשור הוא כמו פנס המאיר עבורך את הדרך. זו הדרך הנכונה והמומלצת עבורך כדי לקבל את ההחלטות הנכונות בחייך. אתה הבוחר מה לעשות עם המידע. תקשור הוא לא ציווי אלא המלצה מדויקת ואמתית לדרך הנכונה עבורך. אנו חייבים להבין שלא כל אדם, גם מתקשרת מומלצת, יכול לאבחן במדויק כל דבר. יש דברים נסתרים שכנראה לעולם לא נדע.

חשוב להבין שלא כל אבחון של מתקשר או מתקשרת מומלצת ייתן מענה מספק לשאלותיך כי רוב האנשים רוצים תשובות שמתאימות לציפיות שלהם וזה לא תמיד עובד כך. יש תשובות הדורשות ממך שינוי פנימי או פנייה לטיפול מקצועי הדורש זמן כדי לקבל החלטות נכונות ולהרגיש טוב יותר. זה לא מוריד את יכולתו של המתקשר או המתקשרת לאבחן במדויק סיבות של דברים או אירועים בחייך או קבלת מידע נכון עבורך. זה רק אומר שצריך לבדוק כל מידע שאנו מקבלים לאשורו ולהחליט מה לעשות בו.

תשובות נכונות ומדויקות לשאלות הכי חשובות כבר חסכו לאלפי אנשים שהגיעו אליי הרבה מאוד התלבטויות שהעיקו עליהם, תסכולים, זמן, כאב, וגם כסף. חייג עכשיו ותקבל את התקשור המדויק והאמין ביותר עבורך: 054-6649283

מתקשרות מומלצות בטלפון: המשך:

אני פוגש בעבודתי כמעט כל יום אנשים שנפגעו או שקיבלו מידע מוטעה ממתקשרים אחרים – אנשים הקוראים לעצמם מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים, או מתקשרים רוחניים והם לא באמת מחוברים לתקשור אמיתי. אנשים העוסקים בעולם הרוח חייבים להיות מחוברים לאיכויות רוחניות אמתיות: לאור, לאמת, ליושר ולכנות ולבדוק ולחקור טוב את עצמם כל הזמן.

מהו תקשור אמיתי ונכון :

אסור דרך תקשור או כל דרך של אבחון אחרת להחליש אדם, להפחיד אותו, או ליצור תלות באדם שמתקשר. סימנים אלו כבר יכולים להראות לך כי מתקשרת זו אינה אמיתית וישרה עם עצמה ועם אחרים. היא יכולה להחליש אותך ואת עצמה. נכון שתחום הרוח אינו יכול להיות בעל מסגרות וחוקים כמו התחום האקדמי כי אי אפשר למדוד אותו בכלים מדעיים אך חשוב שתשים לב טוב כשאתה פונה למתקשרים מומלצים שונים. נסה לקבל המלצות ברורות ראה סרט על האדם  ושים לב לתחושותיך הפנימיות.

תקשור ועתידנות:
לא היה ולא קיים אדם היודע את העתיד במדויק. כל תשובה לשאלות עתידיות היא שקר. באם הייתי יכול לדעת את עתידי במדויק הייתי יכול למלא את ההגרלות השבועיות ולהיות עשיר או לחלק לאנשים אחרים. זו עובדה!!! אדם העוסק בעתידנות מדויקת עלול לפגוע בך. מידע לגבי העתיד הוא כמו נבואה היכולה להגשים את עצמה, לטוב ולרע, לכן זה כה מסוכן!!!

אבחון של מתקשרת מומלצת : במה הוא עוזר:
מתקשרים מומלצים יכולים לעזור לך בקבלת מידע לשאלות החשובות לך בחיים או כל מידע אחר לו אתה זקוק. כך אתה יכול להיות רגוע ובריא יותר ולקבל את ההחלטות הנכונות בחייך. בעזרת תקשור אמיתי ניתן לקבל מידע על כל דבר בעולם: חי, צומח, או דומם. ניתן לראות כיוונים מומלצים עתידיים אך לא את העתיד במדויק. אבחון של מתקשרים מומלצים בטלפון או בפגישה יכול להועיל לך מאוד בקבלת החלטות נכונה בכל תחום: זוגיות, קשר זוגי, אהבה, פרנסה, בריאות ועוד.

הרבה מאוד אנשים הפונים אלי שואלים את השאלות העיקריות בנושא הזוגיות, קשר זוגי ואהבה. ניתן לקבל בתחום זה תשובות שיאפשרו לך לדעת מה נכון לעשות ולמקד אותך בדרך הנכונה רק לך. יש שאלות של חיים: האם להתחתן עם אדם זה? האם הוא האדם הנכון לי? האם להיפרד? מתי לעשות זאת? ועוד. בכל יום עבודה וגם בחיים אני ניתקל בשאלות אלו.

תשובות נכונות וממוקדות יכולות לשנות חיים שלמים. כשאני מקבל תקשורים כאלו כמעט תמיד לאדם שמבקש תשובות לשאלות אלו יש כבר הרגשה פנימית לנכונות הדברים. הוא זקוק למיקוד, עזרה ותמיכה בהחלטותיו ולכן יש חשיבות מכריעה לנכונות התקשורים. תקשור נכון יכול לפתור הרבה מאוד בעיות בחיים, למצוא תובנות אמתיות על עצמנו ולעזור לאנשים לדעת מה לעשות בקשר עם עצמם והסביבה.

מתקשרות מומלצות – המשך:

הרבה מאוד אנשים משתמשים בעזרה של מתקשרות מומלצות בטלפון לשם קבלת החלטות נכונות בחיים. תמיד יש לזכור כי אבחון של מתקשרת מומלצת הוא דבר נהדר אך המידע המתקבל הוא לא ציווי. אנו הקובעים מה לעשות עם אבחון כלשהו והבחירה היא תמיד בידינו. אנו חיים בעולם של בחירה חופשית לכן אף אחד לא יכול להחליט עבורנו מה לעשות או לצפות את העתיד שלנו. רק פעולות והחלטות שלנו הבאות גם דרך הכוונה או עזרה מקצועית תלויות בנו מתוך רצון לחיים בריאים וטובים יותר.

מתקשרות מומלצות אמתיות יכולות לעזור לך בכל תחום בחייך וגם לתת לך תשובות מדויקות לשאלותיך או לעזור לך ללמוד לתקשר בעצמך.

התמורה לתקשור מדויק ואמין של מתקשר מומלץ או מתקשרת מומלצת יכולה להיות גדולה מאוד. תוך שיחה אחת אתה יכול לקבל את כל התשובות לשאלותיך, להיות רגוע ושלם יותר, וגם לחסוך הרבה כסף. זאת לעומת אבחונים או טיפולים אחרים.

 

קישור למאמרים שלי בדף תפוז בלוגים>>מהו תקשור>>

 

                                                                                            בהצלחה, אורן

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, מתקשרות בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים בטלפון, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, הילינג, ביואנרגיה, מתקשרות, מתקשרות מומלצות בטלפון, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2018

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017