תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

מרגיש מבולבל, עצוב, זקוק להכוונה מהירה, מדויקת ומקצועית?

אורן נוטוביץ. מתקשר אמיתי ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

מתקשרים

מתקשרים או מתקשרות מקצועיים וישרים יכולים לתת לך במהירות תשובות נכונות לשאלותיך ומידע מדויק על הקורה אותך.

באם תבין שיש לך אפשרות לקבל תשובות מדויקות לשאלותיך בעזרת מתקשרים וגם עזרה מקצועית אמינה יהיה לך קל יותר לקבל את המידע בדרך הנכונה לך: באהבה, בבחירה חופשית, אך לא כציווי. ניתן לקבל תשובות מדויקות בעזרת מתקשרים או מתקשרות בתחומים רבים.

דוגמאות לשאלות שאנשים שואלים מתקשרים:
זוגיות:   האם הבן זוג שלי מתאים לי? האם הוא אוהב אותי? האם יש סיכוי לקשר?
             איך למצוא זוגיות? האם יש לי בעיה במציאת קשר זוגי? מה לעשות? איך לפתור בעיה בזוגיות? ועוד.
לימודים: מה כדאי לי ללמוד? מה תחום הלימודים שהכי מתאים לי? 
פרנסה:  מה העבודה המתאימה לי? האם לשנות מקצוע או מקום עבודה?…
בריאותמה לעשות נכון כדי להיות בריא ורגוע יותר?
עסקים:  האם לפתוח עסק משלי? מתי הרגע הנכון? איך לעשות זאת בדרך הנכונה? 
כללי:     מה הייעוד שלי? מה קרה לי בעבר שמשפיע עלי כיום? תקשור עם
              נשמות אנשים שנפטרו, האם יש אלוהים?איך להיות מתקשר?  ועוד.

לא עוסק בדברים לא אמיתיים כגון: עתידנות מדויקת, כשפים, מניפולציות אנרגטיות או בהשפעה רעה על אנשים. (ראה בהמשך.)

איך מתקבל התקשור :

התקשור שאני מקבל נעשה בכתיבה. אני אבקש ממך להכין שאלות שאתה רוצה עליהן תשובה. אכתוב אותן על דף אורן נוטוביץ 1423627277-300x225 מתקשרים בלוג תקשור  מתקשרים בקריות מתקשרים בצפון מתקשרים בחיפה מתקשרים אמיתיים מתקשרים אמינים מתקשרים מתקשרות מומלצות בצפון מתקשרות מומלצות בטלפון מתקשרות מומלצות מתקשרות בטלפון מתקשרות מתקשר   ואבקש ממך לחזור אלי בעוד כ 10 דקות. אתה תכין דף או שניים וכלי כתיבה ואני אקריא עבורך את המידע שקיבלתי, כך התקשור ישאר אצלך. ניתן באם אתה רוצה להקליט את השיחה. כמובן שלאחר התקשור אוכל להמשיך ולענות על כל שאלה נוספת. אני לא מודד את זמן השיחה בשעון אך מניסיוני ממוצע הזמן של תקשורים בטלפון הוא כ: חצי שעה עד שעה.

יש תקשורים ארוכים יותר או קצרים. זה תמיד תלוי בכמות השאלות או במידע המתקבל. התשלום המאובטח עבור התקשור נעשה דרך מכונת חברת האשראי הנמצאת אצלי. אני עוסק המוציא קבלות ורשום כעסק בחברת ישראכרט. מס' בית העסק שלי: 4761268 בשם: "אורן תקשור". את הקבלה אתה יכול לקבל ישירות לאימייל, לטלפון או לדואר.

מתקשרים או מתקשרות אמיתיים – המשך:

תשובות נכונות ומדויקות לשאלות הכי חשובות כבר חסכו לאלפי אנשים שהגיעו אליי הרבה מאוד התלבטויות שהעיקו עליהם, תסכולים, זמן, כאב, וגם כסף. חייג עכשיו ותקבל את התקשור המדויק והאמין ביותר עבורך.

 

תפקיד מתקשרים אמיתיים בעולם זה:
מתקשרים הפועלים לפי כל כללי האמון והנכונות הניתנים להם יכולים להגיע לאפשרויות אדירות בתחום קבלת והעברת מידע מדויק. לא כל מתקשר בונה את עצמו לשלבי התפתחות מתקדמים נוספים. מתקשר יכול לתקשר "כרגיל": להיות או לא להיות מושפע מתקשוריו ולהיות שלם עם עבודתו. מתקשר הרוצה להתקדם בעבודתו – שליחותו יכול להמשיך ולזרום עם אלפי הכישורים והמידע הבלתי נראים של מתקשרים הקיימים בעולם זה.
מתקשרים אמיתיים יכולים להגיע לשלבי ההתפתחות העליונים ולשאוף אף להמשיך הלאה. במצב התפתחות מתקדם יכול מתקשר לבנות את כוחותיו כך שיזרום חופשי עם העולם. שלל כישוריו משתתפים בפעולת שקט התקשור. כך יכול המתקשר לחוש בכל שביב אנרגיה או תזוזה אנרגטית בעצמו או באחרים ולכן הוא יכול לענות על שאלות או בעיות הנראות לך ממש פיזיות אך אולי הן קשורות לרבדים נוספים בחייך. מתקשרים אמיתיים מחוברים כל הזמן לאור הגדול – למדריכים והשומרים הרוחניים שלהם.

בזמן חיבור זה ניתן לקבל אהבה וריפוי ללא תנאי וללא מאמץ. זה ייעוד ומהות החיים: חיבור הנשמה שלנו לגוף החומרי ולכל האורות שבעולם. עצם השיחה עם מתקשר אמיתי יכולה להועיל לך רבות. האנרגיה בשיחה חזקה, ללא כל שיפוטיות, וכך אתה יכול ממש להבין ולקבל את עצמך טוב יותר ובאמת לעשות את ההחלטות הנכונות עבורך או לקבל תשובות שאתה זקוק.

מתקשר אמיתי הוא אדם ישר ואמין הכנה עם עצמו והסובב אותו ובעל מודעות עצמית גבוהה. הוא לעולם לא ינצל את כוחותיו לרעה או יפגע בך, בדיוק להפך. מתקשר אמיתי פועל בחוסר שיפוטיות ובאהבה ללא תנאי, זה תפקידו.

מתקשר אמיתי אינו מתערב במידע שהוא מקבל בזמן התקשור אלא מעביר מידע זה ישירות תוך תשומת לב רבה לכוחו מול האדם שבה לתקשור: אמינות, לא לפגוע באחר, לא לעשות מניפולציות ועוד. אין מתקשר אחד דומה למשנהו אך המידע המתקבל צריך להיות דומה בין מתקשרים שונים. מתקשר יכול להתקדם ולפתח יכולותיו כך שיזרום חופשי עם העולם באחדות מלאה. להיות אור לעצמו וכך להאיר אנשים אחרים באהבה ללא תנאי שזה הייעוד של נשמתנו.

מתקשרים או מתקשרות אמיתיים וישרים:

לעולם לא יחלישו אותך. כל המידע שתקבל בא בעצם מנשמתך המחוברת לכל הנשמות בעולם ויש בה את כל המידע לו אתה זקוק לכן בעצם מתקשר הוא מתווך בינך לבין עצמך. לכן התשובות מדויקות. שוב, אין כל קשר בין תקשור לעתידנות מדויקת. לא היה ולא קיים אדם היודע את כל העתיד במדויק. זו עובדה חד משמעית וכל המתעסק בתחום זה רק יכול להשפיע עליך לרעה כי זו יכולה להיות אמונה היכולה להגשים או לא את עצמה וזה מסוכן.

זה לא אמת אלא אמונות הקיימות אצל כל אדם וניתן לנצל זאת לרעה. אני שומע כל יום מלקוחות על מתקשרים לא אמיתיים שאומרים דברים נוראים לאנשים או מכוונים אותם בדרך לא מקצועית. מתקשר אמיתי הוא איש מקצוע החייב להיות כן וישר ולפעול לפי כללים מקצועיים כמו כל עבודה מקצועית אחרת: סודיות, לא להחליש אלא לחזק. לא להיכנס לפרטיות של האדם ללא רצונו ועוד.

 

                                                                           בהצלחה, אורן נוטוביץ 

*

*

קישור לאתר שלי בפייסבוק:  אורן תקשור והתפתחות רוחנית

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, מתקשרות בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים בטלפון, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, הילינג, ביואנרגיה, מתקשרות, מתקשרות מומלצות בטלפון, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2018

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017