תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

מבולבל, עצוב, מתוח, זקוק לפתרון מהיר, מדויק ומקצועי?

אורן נוטוביץ. מתקשר אמיתי ומטפל הוליסטי אמין וישר.

ניסיון של 20 שנה. תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. 054-6649283

תקשור עם אוטיסטים

תקשור עם אוטיסטים. תקשור עם אנשים עם בעיה של אוטיזם.

לא מוצה תשובות נכונות, זקוק לעזרה והכוונה מהירה ומקצועית?

תקשור הוא היכולת לייצור קשר – תקשורת בין עולם החומר לעולם הרוח: הנשמה שלנו, מלאכים, ישויות אור, הבריאה או כל מה שאנו מאמינים בו. דרך קשר זה ניתן לקבל תשובות מדויקות לכל שאלה ובכל תחום בחיינו.

אורן נוטוביץ אוטיזם תקשור עם אוטיסטים בלוג תקשור תקשור אמיתי  תקשור עם ילדים אוטיסטים תקשור עם אנשים אוטיסטים תקשור עם אוטיסטים אוטיזם

הסבר על תקשור עם אוטיסטים:

לקויות הרצף האוטיסטי הן לקויות קוגניטיביות ותפיסתיות. (לקויות בהליכי חשיבה מורכבים ומודעים) ותפיסתיות (הליכי עיבוד מידע חושי ראשוניים), המשלבות בעיה התפתחותית עם רגרסיה תפקודית (במקרי קיצון יכולה להיות בעיה התפתחותית לחלוטין או רגרסיבית לחלוטין).

יש הטוענים כי לכל הלקויות האלו יש גם מרכיב גנטי, אולם מרכיב זה אינו משותף לכולן, ובחלק נכבד מהלקויות האלו, הוכח כי הפתולוגיה הגנטית מורכבת ביותר.

התסמינים המרכזיים המאפיינים לקויות אלו הם פגמים בתחום התקשורתי (לקות שפה ולקות בתקשורת לא מילולית כמו בהבעות פנים וגוף), החברתי וההתנהגותי. התנהגות אוטיסטית אופיינית היא התנהגות חזרתית (אמירת אותו משפט שוב ושוב, נפנופי ידיים חוזרים או נדנוד חוזר של הגוף) ותחומי עניין מוגבלים. לרוב האנשים עם לקויות הקשת האוטיסטית יש גם תסמינים של הפרעות תנועה ושל הפרעות ויסות חושי.

תקשור עם אנשים עם בעיה של אוטיזם הוא כמו כל תקשור אחר.

דרך קשר זה ניתן לקבל מידע מדויק מהאדם על הקורה אותו. איך ניתן לעזור לו ומה הוא רוצה בחייו או כל תשובה אחרת.

מניסיוני הרב בתקשור מקצועי נתקלתי במספר מפגשים מעניינים בהם אפשר היה לייצור קשר עם ילד, נער או מבוגר וממש לנהל שיחה ללא מילים ולהבין מה קורה לאדם.

כל דבר הקורה בחיינו מוטבע בגופנו ובנשמתנו מרגע היווצרות התא הראשון עד סוף חיינו החומריים. כל מאבחן מקצועי יכול לראות זאת בכפות ידינו או רגלינו, בעיניים, בציפורניים או בכל איבר אחר. הביטו על כפות ידכם. ראו איך הן משתנות עם הזמן וזיכרו שגם יש גנטיקה לכל אחד.

גם לתינוק שנולד כבר יש קווים ברורים בכפות ידיו. זו הגנטיקה שמוטבעת בנו אך מניסיוני כמעט כל דבר תלוי בבחירות שלנו ונתון לשינוי: "אדון אני לגורלי, קברניט אנוכי לנשמתי" או " הכל צפוי והרשות נתונה". אלו לא משפטים קלים להכלה אך יש בהם מימד חשוב ביותר.

אנו הקובעים את הסרט שלנו וגם באם אנו לא יכולים לבטא את עצמנו, עקב בעיה בחושים או מתהליכים ביו כימיים חשמליים המתרחשים בגופנו, עדיין ניתן לתקשר עם החלק הרוחני בנו ולקבל מידע היכול לעזור לנו מאוד בחיים.

כך ניתן לקבל תקשור עם אוטיסטים ללא מימד פולשני או חדירה לפרטיות, להבין, לעזור וגם לרפא.

 

למידע נוסף באלו"ט  >> אוטיזם <<<

 

                                                                                                              בהצלחה, אורן

 

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, מתקשרות בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים בטלפון, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, הילינג, ביואנרגיה, מתקשרות, מתקשרות מומלצות בטלפון, מתקשרת מומלצת. זוגיות, קשר זוגי, אהבה.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2018

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017

לייעוץ חייג עכשיו