תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

מבולבל, עצוב, מתוח, זקוק לפתרון מהיר, מדויק ומקצועי?

אורן נוטוביץ. מתקשר אמיתי ומטפל הוליסטי אמין וישר.

ניסיון של 20 שנה. תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. 054-6649283

טיפול הוליסטי

טיפול הוליסטי – טיפול בראיה של רפואה משלימה הוליסטית. רפואה הוליסטית  רואה באדם ישות אחת שלמה וסוברת לכן כי אי אפשר לטפל בחלק מסוים באדם ללא התייחסות מלאה לשאר החלקים כי האדם אינו נפרד מסך כל חלקיו.

טיפול הוליסטי אמיתי: מרגיש לבד, מתוח, מבולבל, לא יודע מה הדרך הנכונה עבורך, סובל מבעיות בנושא הזוגיות, מחפש אהבה – את הקשר הנכון עבורך, מחפש פתרון מהיר והכוונה נכונה ומדויקת הכולל כלים מעשיים לשינוי?


טיפול הוליסטי: גוף, נפש, ורוח – אחד הם: ההוויה. האדם חי למשך תקופת החיים שהוקצבה לו ובמסגרת חייו יש לו עבר הווה ועתיד אך עברו של האדם גדול יותר מהעבר שלו במסגרת חייו. הגנטיקה של האדם מכילה כבר את כל עברו המלא של האדם מרגע היווצרות האדם הראשון על פני כדור הארץ. ככל שנביט ישירות ונראה את עצמנו כמכלול שלם, כאחדות שלמה של עבר, הווה ועתיד, גוף רוח ונפש, נוכל להבין טוב יותר מה מתחולל בהווייתנו, במחשבותינו, באמונותינו ורגשותינו  ואיך ניתן לחזק ולהבריא את עצמנו כך שנהר החיים שלנו יזרום במלוא הדרו. כל החסימות ייעלמו ונוכל לחיות משוחררים, רגועים ובריאים יותר.אורן נוטוביץ -אמיתי-e1509380386772 טיפול הוליסטי בלוג תקשור מטפל הוליסטי רפואה עממית רפואה משלימה רפואה הוליסטית רפואה אלטרנטיבית מטפל טוב מטפל הולסטי כיצד למצוא מטפל הוליסטי טוב טיפול הולסטי בילדים טיפול הולסטי טיפול הוליסטי לחרדות טיפול הוליסטי בקריות טיפול הוליסטי בצפון טיפול הוליסטי בחרדות טיפול הוליסטי בדיכאון הדרך למצוא מטפל הוליסטי טוב איך למצוא מטפל הוליסטי טוב

מטפל הוליסטי -טיפול הוליסטי אמיתי – התפתחות גופנית רוחנית נכונה:

טיפול הוליסטי נכון: אחרי האבחון המדויק, דרך כלי האבחון שיש ברשותי, בעיקר דרך תקשור אמיתי ומדויק ניתן לדעת בדיוק מה הדרך הנכונה להגיע לבריאות  גופנית – רגשית רוחנית. כשאדם נפגע בחלק מסוים בגופו כל מערכות הגוף והנפש נכנסות לפעולה מידית. הגוף מעביר חומרים לשיכוך כאבים, מערכת החיסון נכנסת לפעולה, וכדומה. אין חלק שהוא נפרד ממשנהו ולכן חשוב לשים לב לכל שינוי החל בגופנו כאות של פעילות מסוימת של מערכות הגוף להתגוננות או להבראה. רק גוף ונפש בריאים יכולים לשרוד את כל תהפוכות החיים ללא פגיעה שתגרום להרס של כל המערכות לכן הגוף, הנפש והרוח "זוכרים" את הקורה אותם ונעזרים בזאת לצורך הישרדותו של הגוף – המין האנושי.

חשוב להבין: גופנו בנוי מתהליכים ביו- כימיים חשמליים לכן כדי לטפל במכלול הגוף שהוא אנו צריך להתייחס לכל החלקים שבנו ולעזור להם להגיע להרמוניה, לרגיעה, לשקט ואהבה. הדרכים לכך שונות מאדם לאדם אך עיקרן הוא:

 1. תזונה נכונה המתאימה רק לך.
 2. הרפייה נכונה. הורדת מתחים ושחרור כעסים, אהבה עצמית.
 3. שינוי אמונות לא נכונות המפעילות אותנו.
 4. פעילות גופנית מהנה.
 5. שינה טובה ורגועה.
 6. לעשות דברים מהנים שאתה אוהב.
 7. משפחה, זוגיות, חברים, עבודה בריאים.
 8. הבנת הייעוד של נשמתך לחיים אלו.
 9. יש באתר את כל המידע המדויק איך לעשות זאת. דרך טיפול הוליסטי מקצועי תוכל לקבל את הדרך הנכונה רק לך להגיע לבריאות, הצלחה ואושר בחייך.

טיפול הוליסטי – טיפול בראיה של הרפואה המשלימה – המשך :אורן נוטוביץ ben-white-190081-unsplash-200x300 טיפול הוליסטי בלוג תקשור מטפל הוליסטי רפואה עממית רפואה משלימה רפואה הוליסטית רפואה אלטרנטיבית מטפל טוב מטפל הולסטי כיצד למצוא מטפל הוליסטי טוב טיפול הולסטי בילדים טיפול הולסטי טיפול הוליסטי לחרדות טיפול הוליסטי בקריות טיפול הוליסטי בצפון טיפול הוליסטי בחרדות טיפול הוליסטי בדיכאון הדרך למצוא מטפל הוליסטי טוב איך למצוא מטפל הוליסטי טוב

הרפואה המשלימה ההוליסטית מנסה לתת מענה לכל מכלולי ההוויה האנושית, לא רק לחלק מסוים בגוף או בנפש. כאשר אנו באים לאבחן אדם אנו לוקחים בחשבון את כל מכלולי הווייתו ומנסים לערוך אבחון  – מה היה מקור הפגיעה, בראיה רחבה של השפעת הפגיעה על כל מכלול הגוף והנפש. כאו נכנסים כמובן דרכי הפעולה של המאבחן. לכל מאבחן יש את שיטות האבחון שלו. יש שמתקשרים, יש שבודקים הילות או אנרגיות, ביואנרגיה, וכדומה.

עוד על טיפול הוליסטי בראיה של רפואה משלימה :
אפשר לקבל טיפול הוליסטי טוב בהרבה תחומים:אורן נוטוביץ order_hez1 טיפול הוליסטי בלוג תקשור מטפל הוליסטי רפואה עממית רפואה משלימה רפואה הוליסטית רפואה אלטרנטיבית מטפל טוב מטפל הולסטי כיצד למצוא מטפל הוליסטי טוב טיפול הולסטי בילדים טיפול הולסטי טיפול הוליסטי לחרדות טיפול הוליסטי בקריות טיפול הוליסטי בצפון טיפול הוליסטי בחרדות טיפול הוליסטי בדיכאון הדרך למצוא מטפל הוליסטי טוב איך למצוא מטפל הוליסטי טוב

טיפול הוליסטי בחרדות.

טיפול הוליסטי בדיכאון.

טיפול הוליסטי בילדים.

טיפול הוליסטי במבוגרים, בבני נוער מתבגרים ועוד.

התוצאה של האבחון צריכה לתת לנו תשובות על גורמי הבעיה והשפעתם על ההוויה. לאחר שאנו מוצאים את מקורות הבעיה והשפעתם על מכלול האדם אפשר להתחיל  טיפול הוליסטי אמיתי ומדויק. כמובן שיש לזכור שהרפואה המשלימה היא חלק מהמכלול של הרפואות ולכן חשוב בעת הצורך לערב גם את הרפואה הקונבנציונלית לשם אבחון מלא של הבעיה.

עוד על מטפל הוליסטי מקצועי>> רפואה הוליסטית <<

 

                                                                                                        בהצלחה, אורן

 

 

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, מתקשרות בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים בטלפון, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, הילינג, ביואנרגיה, מתקשרות, מתקשרות מומלצות בטלפון, מתקשרת מומלצת. זוגיות, קשר זוגי, אהבה.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2018

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017

לייעוץ חייג עכשיו